Відмова від відповідальності

Шановний користувач. Будь-яка інформація, розміщена на сайті, призначена тільки для вільного вивчення користувачами сайту Адміністрація сайту докладає всіх зусиль для того, щоб надати на цьому сайті достовірну та корисну інформацію, яка відповідає на запитання користувачів сайту, але водночас не унеможливлює виникнення помилок.

Ні за яких обставин Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-яку пряму, непряму, особливу чи іншу непряму шкоду внаслідок використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також відрахування з навчальних закладів, за будь-яку втрачену вигоду, призупинення господарської діяльності, втрату програм чи даних у Ваших інформаційних системах або іншим чином, що виникли у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм у роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлена про можливість такої шкоди.

Використовуючи цей Сайт, Ви висловлюєте свою згоду з «Відмовою від відповідальності» та встановленими Правилами та приймаєте всю відповідальність, яка може бути покладена на Вас.

Вся інформація надається у вихідному вигляді, без гарантій повноти чи своєчасності, і без інших, явно висловлених або певних гарантій. Доступ до , а також використання його вмісту здійснюється виключно на ваш розсуд і на ваш ризик.

Сайт - це проект, який працює без укладання будь-яких домовленостей або договорів між вами, користувачами даного сайту, адміністрацією, власниками серверів, на яких він розміщений, або кимось, будь-яким чином пов'язаними з цим або спорідненими до нього проектами, які (договору) можуть стати предметом прямих претензій.

Деякі посилання на ведуть до ресурсів, розміщених на сторонніх сайтах. Дані посилання розміщені для зручності користувачів і не означають, що адміністрація схвалює зміст інших сайтів. Крім цього, Адміністрація не несе жодної відповідальності за доступність цих ресурсів та за їх контент. Ця заява відноситься до всім посиланням, представленим на , та матеріалам всіх веб-сайтів, доступних через банери та посилання на веб-сайт за адресою

В обов'язки Адміністрації не входить контроль легальності інформації, що передається (будь-який, включаючи, але не обмежуючись інформацією, що передається між користувачами, внутрішньої пересилки у вигляді різних посилань, текстів або архівів), визначення прав власності або законності передачі, прийому або використання цієї інформації.

За рекламу, розміщену на , відповідає лише рекламодавець. Сайт особливо повідомляє про те, що не гарантує можливість придбання або використання тих чи інших товарів чи послуг за цінами та/або на умовах, що вказуються в рекламних блоках (текстах, банерах). Ви погоджуєтесь з тим, що не несе жодної відповідальності за можливі наслідки (включаючи будь-які збитки), що виникли внаслідок будь-яких відносин з рекламодавцями.

Адміністрація сайту має право відмовити у доступі до сайту будь-якому Користувачеві, або групі Користувачів без пояснення причин своїх дій та попереднього повідомлення.

Адміністрація має право змінювати або видаляти посилання на інформацію, графічні, звукові та інші дані, розміщені Користувачами на , без попереднього повідомлення та пояснення причин своїх дій.

Будь-які торгові марки, знаки та назви товарів, служб та організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються на сторінках, належать їх законним власникам та їх використання не дає вам право на будь-яке інше використання. Якщо не вказано інше, сторінки ніяк не пов'язані з правовласниками, і ніхто, крім правовласника, не може розпоряджатися правами використання матеріалів, захищених авторським правом. Ви несете відповідальність за використання цих і подібних матеріалів.

Читання, розповсюдження або зміна інформації, розміщеної на цьому сайті, може бути порушенням законів тієї країни, де ви переглядаєте цей сайт.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватись за нормами російського права.

Бездія з боку Адміністрації у разі порушення Користувачем або групою Користувачів користувальницької угоди не позбавляє Адміністрації права вжити відповідних дій на захист інтересів пізніше.

Всі права на матеріали, що знаходяться на , охороняються відповідно до законодавства ЄС та РФ, у тому числі, про авторське право та суміжні права.

Якщо відповідно до чинних законів будь-які умови будуть визнані недійсними, інші умови залишаються у повній силі.

Адміністрація в будь-який час має право внести зміни до Правил, які набувають чинності негайно. Продовження користування сайтом після внесення змін означає вашу автоматичну згоду на дотримання нових правил.