Угода користувача

Ця Угода користувача (Далі Угода) регулює відносини між ТОВ Aviator (далі mosaikk.store або Адміністрація) з одного боку та користувачем сайту з іншого. Сайт https://mosaikk.store не є засобом масової інформації. Використовуючи сайт, Ви погоджуєтесь з умовами цієї угоди. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами цієї угоди, не використовуйте сайт https://mosaikk.store!

Права та обов'язки сторін

Користувач має право: – здійснювати пошук інформації на сайті – отримувати інформацію на сайті – використовувати інформацію сайту в особистих некомерційних цілях Адміністрація має право: – за на свій розсуд та необхідність створювати, змінювати, скасовувати правила – обмежувати доступ до будь-якої інформації на сайті Користувач зобов'язується: – не порушувати працездатність сайту – не використовувати скрипти (програми) для автоматизованого збору інформації та/або взаємодії з Сайтом та його Сервісами Адміністрація зобов'язується: – підтримувати працездатність сайту за винятком випадків, коли це неможливо через незалежні від Адміністрації причини.

Відповідальність сторін

– адміністрація не несе жодної відповідальності за послуги, що надаються третіми особами – у разі виникнення форс-мажорної ситуації (бойові дії, надзвичайний стан, стихійне лихо тощо. д.) Адміністрація не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем, а також безперебійну роботу інформаційного ресурсу

Умови дії Угоди

Ця Угода набирає чинності за будь-якого використання цього сайту. Угода перестає діяти з появою його нової версії. Адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати ця угода на свій розсуд. Адміністрація не повідомляє користувачів про зміну в Угоди.